27B30H/BW
27" IPS White Monitor
Sharp, Slim,Effortless. 27B30H/BW is a 27 inch monitor with Full HD Display, IPS Wide Viewing Angle, 120Hz Refresh Rate and 1ms Response Time. IPS panel ensures an excellent viewing experience with lifelike yet brilliant and accurate colors. Colors look consistent no matter from which angle you look at the display. Picture quality matters. The appearance adopts white design, bringing a touch of freshness to your desktop.
  • 1920 × 1080 (FHD)
  • 120Hz
  • 1ms
  • AdaptiveSync
  • IPS
  • 3-Sided Frameless
Designed with wide viewing angles
A universally respected anti-tearing solution
Enjoy stepped up performance
With a 120Hz refresh rate, every frame is redered sharply and in smooth succession, so you can line up your work and play accurately and appreciate high speed in all condition.